LordMedia

دیجیتال مارکتینگِ مدرن

۶ راه برای کسب درآمد از اینستاگرام

بدون دیدگاه

اینستاگرام در چند سال اخیر تبدیل به یک معدن طلا شده و فرصت های زیادی را برای همه ی مردم دنیا برای درآمد زایی فراهم کرده.
در گوشه کنار اینستاگرام و کلا اینترنت درحال مشاهده تبلیغاتی هستیم که به ما میگن بیایید شما را از طریق اینستاگرام میلیونر کنیم!

خب امروز می خوایم به بررسی مواردی بپردازیم که از طریق اونا میشه از اینستاگرام کسب درآمد کرد و اگر به اندازه کافی زیرک باشیم، میتونیم از طریق این راه ها واقعا میلیونر شویم.

در این نوشته راه های کسب درآمد از اینستاگرام رو بررسی میکنیم و درنوشته های بعدی، هر یک را به خوبی میشکافیم و در آخرین نوشته هم تمام موارد مورد نیاز(تکنیک ها و استراتژی ها) برای رشد در اینستاگرام را بررسی میکنیم .
با من همراه باشید

من راه های کسب در آمد از اینستاگرام را به شش قسمت تقسیم کردم :

۱. تبدیل شدن به اینفلوئنسر

اینفلوئنسر به کسی میگن قدرت تاثیر گذاری بر روی تعداد مشخصی انسان داره و در واقع رفتار و گفتار و پندارش در یک مسئله خاص( که فالوورهاش به اون دلیل فالوش کردن) توسط اون تعداد شنیده و دیده میشه و روشون تاثیر میزاره.
معمولا کسی که بیشتر از ۵هزار فالوور واقعی داشته باشته توانایی تبدیل به اینفلوئنسر شدن رو داره.
البته کسی که کمتر از این مقدار فالوور دارن هم میتونه اینستاگرام اینفلوئسر باشه.

۲. رشد وایرال پیج ها

وایرال پیج به پیجی دراینستاگرام گفته میشه که محتوای وایرال موجود در پیج های دیگه در اون پست میشه.
پیج هایی که خودشون تولید محتوا میکنن که پست هاشون قابلیت وایرال شدن رو داره هم دراین قسمت قرار دادم.

۳. تبدیل شدن به واسط تبلیغاتی

واسط تبلیغاتی به کسی میگن که تبلیغ یک برند و یا محصول رو بین تعداد زیادی از پیجهای خوب اینستاگرام پخش میکنه.

۴. مشاور رشد پیج در اینستاگرام

مشاورِ رشد به کسی گفته میشه که به تمام تاکتیک ها و استراتژی های رشد در اینستاگرام آشنایی داره و میتونه به بقیه کمک کنه که به خوبی و در زمان کمتر به رشد دلخواهشون برسن.
مهمه که واقعا بر الگوریتم و تاکتیک های اینستاگرام سوار شید و واقعا بدونید که چیکار میکنید تا بتونید مشتریانی خوبی بگیرید.

۵. راه اندازی فروشگاه اینستاگرامی

این راه کمی سخت تره چون نیاز به این داره که تعداد خوبی فالوور جذب کنید و واقعا محصولتون (چه فیزیکی چه غیر فیزیکی) باکیفیت باشه.

۶. خرید و فروش و یا رشد و فروش پیج

با توجه به اینکه همیشه میشه پیجِ اینستاگرامِ خریداری شده بازگردانده شه این راه کمی ریسکیه ولی خب اگه امکانات رو دارید رشد و بعد فروش پیج همیشه راه خوبی برای کسب درآمد بوده .


تو این نوشته فقط موارد رو بیان کردم.
در نوشته های بعدی به بررسی هر مورد میپردازیم و استراتژی هایی برای رشد در هر قسمت رو میگیم که بتونید واقعا بدون سرمایه اولیه یه کاری رو استارت بزنید و البته بدون نیاز به خریدن دوره های اینستاگرامی.

مثله همیشه اگه سوالی دارید یا کسب و کاری در اینستاگرام دارید و رشد خوبی نداره، میتونید به آیدیم LordHanaei@ تو اینستاگرام پیام بدید.

محمد حناییپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *